Hakkımızda

Aykent Grup olarak firmamız farklı sektörlerden elde ettiği deneyim ve birikimler üzerine 2014 Yılı itibariyle 'Bebek Ürünleri ve Satışı' üzerine "Baby Planet" markası çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye sınırları içerisindeki siz değerli anne ve babalarımıza hizmet vermek amacıyla 2016 yılında babyplanet.com.tr'yi hayata geçirmiştir.

Her zaman ilk hedefimiz, müşteri memnuniyeti ve doğru ürünü siz anne babalarımızla buluşturmak olmuştur. Bu sebeple, sitemizde yer alan tüm ürünlerin sağlıklı, doğa dostu ve nitelikli olmasına dikkat ediyoruz. Sitemizde bulunan yüzlerce ürünü, çok titizlikle ve seçici davranarak eliyoruz. Güven-sağlık-nitelik anlamında standartları yüksek olan ürünler sitemizde yerini bularak, sizlere ulaşabilmektedir. 0 Aydan 9 yaş çocuğa kadar %100 orijinal, en seçkin markaların yüzlerce ürüne babyplanet.com.tr ile ulaşabilirsiniz.

Hedefimiz

Babyplanet ailesi olarak, anne adayları ve annelerin ihtiyaç ve beklentilerini hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi şekilde karşılayarak uygun fiyatlar ile sınırsız memnuniyetlerini sağlamaktır.

 

Şirket Bilgileri


Şirket Ünvanı: AYKENT GRUP MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ PLAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: Ufuktepe Mah. Osmangazi Caddesi No:41/C Keçiören ANKARA 06280

Vergi Dairesi: Yıldırım Beyazıt 

Vergi Numarası: 122 038 2998

Mersis No: 0122 0382 9980 0015