Baby Alive Büyüyen Bebeğim
Baby Alive Büyüyen Bebeğim
Baby Alive Büyüyen Bebeğim
Baby Alive Büyüyen Bebeğim
Baby Alive Büyüyen Bebeğim

Baby Alive Büyüyen Bebeğim

Marka : Baby Alive
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺749,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺634,90(KDV Dahil)
₺112,17 'den başlayan taksitlerle
:

Baby Alive Büyüyen Bebeğim

Paketten Happy Hope mu yoksa Merry Meadow mu çıkacak? Battaniyesini ne zaman üzerinden atacak? İlk kelimesi ne olacak? Peki Büyüyen Bebeğim ne zaman uzayacak?

Tüm bunları bebeğinle ilgilenerek görebilirsin.

75’ten fazla ses ve ifadeye sahip Büyüyen Bebeğim; biberonunu ilk defa içmeye başladığında gözlerini açıp göz rengini gösterecek, kucakta sallanıp oyuncak biberonla beslendikten sonra kundak battaniyesini üzerinden atmaya çalışacak, onu beslediğinde beğendiğini gösteren sesler çıkartıp sevimli ifadeleriyle seninle bağ kuracak.

Ona ilk adımlarını atmasında destek oldukça boyunun uzadığını göreceksin. Tıpkı gerçek bir bebek gibi, saçlarını her taradığında saçlarının uzayıp, toplanabilecek boyuta geldiğine şahit olacaksın.

Kutuya dahil kullanma kılavuzu ve hızlı başlangıç kılavuzuyla, Büyüyen Bebeğim'e her aşamada nasıl bakacağınızı ve tekrar oynamak için bebeğinizi nasıl sıfırlayabileceğinizi öğrenebileceksiniz!

Kutu içerisinde; tulumlu oyuncak bebek, kundak battaniyesi, biberon, mama kabı, bebek önlüğü, şapka, fırça, etek, bir çift ayakkabı ve kullanma kılavuzu yer almaktadır.

 

4 adet 1,5 V AA kalem pil ile çalışır. Piller kutuya dahildir.

 

Kutu ölçüsü: 41 x 11 x 36 cm.

Benzer Ürünler