FurReal Süslü Midillim Tarçın F4395
FurReal Süslü Midillim Tarçın F4395
FurReal Süslü Midillim Tarçın F4395
FurReal Süslü Midillim Tarçın F4395
FurReal Süslü Midillim Tarçın F4395

FurReal Süslü Midillim Tarçın F4395

Marka : Hasbro
Fiyat : ₺2.629,00(KDV Dahil)
₺473,22 'den başlayan taksitlerle
:

FurReal Süslü Midillim Tarçın F4395

 

 

 

Tüm hayvan dostlarının ve midilli severlerin dikkatine... Süslü Midillim Tarçın'a merhaba deyin!

80'den fazla ses ve tepkiye sahip 35 cm boyundaki bu güzellik, hem tatlı dilli hem de kendini çok güzel ifade ediyor. Gözlerini kırpıyor, kulaklarını, başını ve boynunu oynatıyor; beslendiğinde veya sırtı, başı ya da burnu okşandığında size karşılık veriyor. Sevgi dolu sesler ve öpücük sesi çıkarıyor, hatta yanakları bile kızarıyor. Parlak renkli 4 nal, çiçekten taç ve dizgini için 20 saç süsleme çiçeği içeren 26 stil aksesuarına sahip bu güzel ve poz verdirilebilir midillinin tüylerini taramak ve stilini değiştirmek çok eğlenceli.

Ayrıca, hem atıştırmalık hem de fırça olabilen bir elma aksesuarı da var. 4 yaş ve üzeri çocukların bu midillinin gece modunu da çok seveceklerine eminiz. Uyku arkadaşı modundayken oturma pozisyonuna getirdiğinizde bir şarkı çalmaya başlıyor. Günü sonlandırmanın bundan harika bir yolu olamaz!

furReal Süslü Midillim Tarçın kendini ifade etme konusunda çok başarılı. Gözlerini kırpıyor, kulaklarını, başını ve kafasını oynatıyor. Hatta şirin midilli sesleri de çıkarıyor.

Burnunu ve yanaklarını okşadığınızda hafif bir ses çıkarıp başını oynatarak ve yanakları kızararak size karşılık veriyor. Gözlerini kapatıyor, öpücük sesleri ve her biri sevgi dolu başka sesler çıkarıyor.

Çocuklar, 26 farklı süsleme aksesuarını kullanarak küçük güzel midillilerini parlak renkli nallar, renkli çiçekler ve çiçekten taç ile süslemeye bayılacak.

İkisi bir arada elma aksesuarıyla hem midillinizi besleyin, hem de onun tüylerini tarayın. Gece modundayken onu rahat bir oturma pozuna getirdiğinizde sizin için şarkı söylüyor.

Hayvanları seven 4 yaş ve üzeri çocuklar (ve midilli severler) için harika bir hediye.

 

4 x 1,5V AA pil ile çalışır. Piller kutuya dahil değildir.

Kutu ölçüsü: 36 x 38 19 cm

Ağırlık: 1,410 kg

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR