Önlem Ultra Soft 90 Yaprak Islak Mendil
Önlem Ultra Soft 90 Yaprak Islak Mendil

Önlem Ultra Soft 90 Yaprak Islak Mendil

Marka : Önlem
Stok Miktarı : 15

Önlem Ultra Soft Papatya Özlü Islak Havlu 90'lı


Kimyasal İçermez

 

Islak havlu cilt üzerinde kusursuz bir bakım yaparak içerisinde alkol, SLS ve Paraben bulundurmaz. Bu sayede bebekler ve büyükler için güvenle kullanılabilir. Islak havlunun tek bir yaprağı bile hijyenik bir temizlik yapmak için idealdir.

 


Ergonomik Kullanım

 

Cilt veya yüzeylerdeki kiri, tozu yağı temizleyerek üstün bir performans sunan ıslak havlu, sınıfının en iyi deneyimini yaşatarak kullanıcılarına hijyen sunar. Cilt üzerinde tahrişe sebep olmadığı için gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

 Pamuk Kadar Yumuşak

 

Uzun süre yüzeylerde bakteri ve kiri ortadan kaldıran yenilikçi formül, pamuk saflığında yumuşak ve hassastır. Kullanıcılar tek bir yaprakla bile etkin bir hijyen sağlar ve bunun sonucunda ürünü gittiği her yere kolayca yanında taşır.

 


Cildi Korur

 

İçeriğinde doğal ürünler bulunduğu için cildin koruyucu tabakasına zarar vermeden hijyen sağlayan yenilikçi formül, ebeveynlerin bebekleri üzerinde ürünü kullanabilmesine imkan tanır. Islak mendil çok uzun süre kurumadan paketinde kalabilir.

 


Bakterileri Yok Eder

 

Papatya özlü ıslak havlu hoş kokusu ve bakterileri öldüren yenilikçi formülü sayesinde kullanıcıların güvenle tercih ettiği ıslak havluların en başında gelir. Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen ıslak havlu yüzeylerdeki bakterileri %99,9 oranında temizler.

 

Benzer Ürünler